Mitsubishi Electric Klima Yetkili Servis Merkezi

Mitsubishi Electric klima yetkili servis merkezi, Türkiye’deki VRF klima satış ve servis merkezlerini bir araya getiren iklimlendirme platformudur. Mitsubishi Electric klima servisleriyle birlikte; geniş araç filosu, Antalya / Alanya çapında geniş satış ve servis ağı sayesinde aynı gün ücretsiz keşif hizmeti vererek her mekan için en doğru klima modelinin alınmasını ve satış sonrası servis hizmetlerini sunmaktadır.

Alanında uzman satış ekipleriyle aynı gün ücretsiz keşif ile ihtiyacınız olan klimayı belirlemekte, en iyi fiyat garantili satış yapmakta, kullanım sırasında da bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarınızı hızlı ve sorunsuz şekilde karşılamaktadır.

Ücretsiz Keşif

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından Alanyamitsubishiklima.com, Türkiye’nin dört bir yanında 450’den fazla satış-servis ağı ile ihtiyacınız olan klimayı bulmanıza yardımcı olacak. Bu formu eksiksiz doldurarak bize iletin, ihtiyacınıza uygun klima seçeneğini bularak sizinle en kısa sürede iletişime geçelim.

BİZİ ARAYINIZ

Çalışma Saatlerimiz içerisinde bize ulaşabilir, ürün ve hizmetlerimiz ile alakalı bilgi alabilirsiniz.

TELEFON NUMARAMIZ

Tel:+90.242 522 6263
Gsm:+90.532 276 6841

E-POSTA GÖNDERİNİZ

Mail adresimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilir ve her türlü merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.

E-POSTA ADRESİMİZ

[email protected]

BİZİ ZİYARET EDİNİZ

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak sorularınızı sormak ve teknik destek almak için her zaman bizi ziyaret edebilirsiniz.

FİRMA ADRESİMİZ Merkez: Sugözü Mah. Sugözü Cad. Safa Apt. 86/B Alanya / Antalya

Showroom: Güller pınarı Mah.Hasan Akçalıoğlu Cad.Aslı Apt.No:72 Alanya / Antalya
Showroom: Şekerhane Mah. Şevket Tokuş Cad. No:50 Alanya / Antalya

Ücretsiz Keşif. Size en uygun klimayı bulmak için ister evinize ister iş yerinize keşif desteği. En uygun fiyatlar ve en uygun ödeme seçenekleri Alanyamitsubishiklima.com’da.

Nasıl servis çağırabilirim?

Mitsubishi Electric klima yetkili servis merkezimize iletişim bölümümüzde yer alan telefon numaralarımızdan ya da online servis talebi formumuzdan ulaşarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Servis çağırdığımızda ne zaman hizmet alırız?

Servis merkezimize ulaşarak kaydınızı yaptırdığınızda ekiplerimiz en geç 1 gün içerisinde belirttiğiniz adrese gelerek klimalarınızın arıza onarımını yapmaktadır.

Nerelere hizmet veriyorsunuz?

Antalya'nın tüm bölgelerine Mitsubishi Electric klima servis desteği ile Antalya ve Alanya geneline servis hizmeti vermekteyiz.