A Özlü Enerji ve Klima Sistemleri

Mitsubishi Electric Klima Sistemleri Yetkili Bayi

Özlü Teknik Klima Sistemleri 2000 yılında Ahmet Özlü tarafından kurulmuştur. Kurulduğu tarihten itibaren Mitsubishi Electric bölge distribütörü olarak hizmet vermektedir.

Hızla artan yapılaşma ve büyüyen şehrin dinamiklerine paralel olarak kapasitesini arttıran Özlü Teknik, 2004 yılında Mitsubishi Electric Showroom'u açmış, 2015 yılında da merkez ofis binasını mevcut yerine taşıyarak müşterilerine daha rahat bir ortamda hizmet vermeye başlamıştır.

Klima Sistemleri dışında yerden ısıtma sistemlerinde de uzamanlaşan kadrosuyla Özlü Teknik Klima Sistemleri, yönetim kadrosu, personeli ve geçmişten bugüne bereaber yürüdüğü müşterileriyle geleceğe güvenle bakıyor.

Neler Yapıyoruz?

Özlü Teknik Klima Sistemleri, sıcak bir lokasyonda bulunan bölgenin, kişisel kullanımdan büyük ticari ve kamu kurumları projelerine kadar her türlü klima sistemlerini kuruyor, bakımını ve desteğini üstlenerek kurulumdan kullanıma sınırsız müşteri memnuniyeti ilkesini benimsiyor.
Özlü Teknik Klima Sistemleri, Mitsubishi Electric güvencesiyle klima sistemleri alanında bireysel günlük kullanım ihtiyacını karşılarken, büyük ölçekli ticari ve kamu projelerinde gelişmiş kontrol ve akış denetim üniteleri ile donatılmış iklimlendirme sistemleriyle gerekli havalandırmyı optimum düzeyde sağlamaktadır..

  • Sınırsız müşteri memnuniyeti.
  • Toplam kalite yönetimi.
  • Yerinde ve zamanında hizmet.
  • Ticari projelerde sayısız başarı hikayesi.
  • Güleryüzlü hizmet..